Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
17-02-2011, 18:48
Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
Czyli co myślicie o duecie Massa-Alonso? Alonso jako doświadczony kierowca i obecnie jeden z najszybszych może czuć się bezpiecznie u Ferrari. Jednak Massa który już mógłby sięgnąć po kolejne tytuły, a pech tak chciał że jeszcze ich nie zdobył jest trochę zagrożony. Po swoim najgorszym roku w Ferrari - 2010, następny sezon ma zacząć się od "pustej kartki",czyli jak Ferrari przekonuje kierowcy mają to samo wsparcie i te same szanse na mistrzostwo. Głównym problemem Felipe było rozgrzewania opon Bridgestone, a wraz z zawitaniem nowego producenta - Pirelli wszystko zmienia się na coraz lepsze. Tylko że za Alonso idzie większa kasa, a jeśli Massa zauważy jakieś niesprawiedliwości w traktowaniu z pewnością odejdzie. Wtedy jest wielka szansa dla obecnie operowanego Kubicy który w takim wypadku na tym skorzysta. Tutaj wymieniamy opinie i poglądy na temat tej sprawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2011, 19:01
RE: Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
Jest to pewne wyjście z sytuacji ale bardziej wierzę w to że Kubica wróci do LRGP i będzie z nimi walczył w przyszłym sezonie i jeszcze następnym. Idea

Szybkiego powrotu do zdrowia RobertExclamation
[Obrazek: kubicaaccidente.jpg]
17-02-2011, 19:10
Dla mnie Massa zawsze jest poszkodowany, może tylko tak mi sie wydaje przez te Team Orders

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
17-02-2011, 19:41
Massa jest dobrym kierowcą jak dla Ferrari. Nie wchodzi w konflikty z ALO jak np HAM i ALO między sobą (na pewno iskrzy między nimi ale nie odbija się to aż tak na wynikach zespołu może z wyjątkiem GP Niemiec) Po resztą Massa przynosi klientów z Brazylii. Moim zdaniem Nie chciał bym Kubicy w Ferrari razem z ALO, mimo że się lubią pewnie szybko by się to popsuło po przyłączeniu Roberta. Robert i Massa tak, Robert Alonso nie.

[Obrazek: 27375.png]

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2011, 19:52
(17-02-2011 19:41)GarryMoveOut napisał(a):  ... Robert i Massa tak, Robert Alonso nie.

właśnie!
17-02-2011, 20:25
Myślę że kontrakt Roberta (do końca 2011) byłby ostatnim kontraktem w LRGP gdyby nie to co się zdarzyło.
Roberto jest bardzo związany z Włochami.Ma tu swoich kibiców i niejednokrotnie podkreślał że czuje się jak w domu.
Byłby "Włochem" w Ferrari, więc myślę że wcześniej czy później będzie jeździł czerwonym bolidem.
Tylko przez ten wypadek może to nastąpić później niż za rok.
Chociaż gdyby LRGP byłby zwycięski to na pewno Roberto dokładnie przemyśli swoją decyzję o zmianie teamu.
17-02-2011, 20:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2011 20:31 przez Olek89.)
(17-02-2011 20:25)kawior67 napisał(a):  Myślę że kontrakt Roberta (do końca 2011) byłby ostatnim kontraktem w LRGP gdyby nie to co się zdarzyło.
Nie ważne czy to by się stało czy nie to kontrakt Roberta w LRGP obowiązuje do końca 2012 http://f1zone.pl/news/6189/robert_kubica..._2012.html
17-02-2011, 20:46
Dzięki Olek89,moja oczywista pomyłka.
Zdania jednak nie zmieniam że Roberto dołączy do Ferrari.
Pozdrawiam.
17-02-2011, 21:00
(17-02-2011 20:30)Olek89 napisał(a):  Nie ważne czy to by się stało czy nie to kontrakt Roberta w LRGP obowiązuje do końca 2012 http://f1zone.pl/news/6189/robert_kubica..._2012.html
To w takim razie co powiecie na wymiane, Massy za Kubice?
Tak serio to uważam, że Kubica jak i Alonso to typowi kierowcy nr. 1, więc nie widzę ich razem w zespole, aczkolwiek zobaczenie Kubicy w bolidzie Ferrari z kimś innym to takie moje małe marzenie.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2011, 02:02
ALO i KUB w Ferrari to byłby chyba najmocniejszy duet wszech czasów. Nie wnikam czy by im się układało, czy by nie było spięć. Jestem pewien, że każdy z nich wiedząc jak mocnego partnera mają starali by się dwa razy mocniej. Ten wypadek na pewno zbliży jeszcze bardziej Roberta i Fernando. Kubica powiedział kiedyś, że jak chcesz mieć przyjaciela w F1 to kup sobie psa - tutaj chyba zrobił wyjątek Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości