Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
19-02-2011, 17:03
RE: Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
(19-02-2011 14:22)ForzaFerrari napisał(a):  Według mnie Kubicy pozwolą startować w rajdach byle by na trochę bezpieczniejszych trasach. Weźcie pod uwagę też to że wypadek nie był spowodowany z jego winy. Ale od tego jest już inny temat...
Coś wątpie, jeżeli mógłby jeździć(a obstawiam, że by mu zabronili) to we wszystkich rajdach.Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "bezpieczne trasy" wypadek może zdażyć się wszędzie. Chyba że Robert będzie się ścigał na lotnisku na 1/4 mili xD

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2011, 23:25
Mówiąc o trasach po części masz rację,ale są te bardzo ryzykowne i te mniej. Z tego względu taki podział. A gdyby Robert jeździł w Ferrari oni dobrze by zdawali sobie sprawę z tego że jest to jego pasja i dzięki temu staje się coraz lepszym kierowcą F1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2011, 06:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2011 07:24 przez Goldeye355.)
Ja bym myslal ze we 2012r. Kubica by wrocil do LRGP obok Heidfelda na miejscu Pietrowa ale to sie nie stanie bo Pietrow jest financowany przez Prezydenta Rosji. Albo Kubica wroci spowrotem do swojego miejsca obok Pietrowa bo on ma wiecej sponsorow niz Heidfeld. Rowniesz, Heidfeld bedzie mial duzo doswiadczenia i LRGP przez to go zatrzyma.

Powiecmy ze Massa pojdzie do Redbull Renault na miejscu Webbera ktory by pojdzie na emerytore w koncu 2011r. ale TYLKO jesli on wygra jakys titul.

W kazdym razie, jesli Kubica wykona pelna rehabylitacje, no to jest mozliwe ze Kubica pojdzie do Ferrari w 2012r. obok Alonso.
15-03-2011, 07:15
Ale złożona prognoza! Smile
Dla mnie też Kubica powinien być w Ferrari, ale chyba to prędko się nie stanie. Jak już to prędzej zastąpi Massę niż Alonso. Tworzyliby wtedy naprawdę zgrany team. Smile
15-03-2011, 14:12
Dla Robert teraz najważniejsze jest żeby w ogóle wrócił, a czy będzie jeździł w Ferrari juz w 2012 czy 2013 to chyba kpicie, najpierw będą się chcieli upewnić jak sobie radzi po wypadku...
15-03-2011, 14:15
Tak, to prawda, ale jeżeli Robert wróci w tym sezonie i dobrze się spisze, to nie będą go chyba musieli testować w następnym sezonie. Smile To tylko takie nasze ciche nadzieje. Wink
21-03-2011, 00:17
Hahaha. To prawda zeby on ogolnie wrocil. Nie mysle ze wroci w tym sezonie. Tak naprawde to jeszce absolutnie nic nie slyszelismy prosto od niego! Co to jest, pzeciesz on moze rozmawiac, by powiedzial jedno slowo do swojich kibicow?

Bede sie modlil o te nasze ciche nadzieje!! Big GrinBig GrinBig Grin
21-03-2011, 18:22
No ja też. Smile Mały wywiad po wypadku z Robertem przecież był. Big Grin I niech on teraz skupi się na rehabilitacji, a nie na przemawianiu do ludu, chociaż nie ukrywam, że chciałabym go usłyszeć i zobaczyć. Big Grin (zbaczamy z tematu)
22-03-2011, 23:36
on specjalnie nie chce sie pokazywać, żadnego foto ani nic, bo pewnie strasznie wygląda ta jego ręka i nie chce po prostu kibiców zasmucać widkiem tej ręki, on taki jest nie medialny i wgl więc ja sie niczym nie przejmuje, ale mam nadzieje że na GP Japonii go zobacze jeszcze

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
25-03-2011, 08:08
Do tego już inny temat się przyda, a tak wróćmy do rozmowy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości