Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
25-03-2011, 13:51
RE: Alonso vs Massa - Kubica kiedyś w Ferrari
Moje osobiste zdanie na ten temat jest takie, że bardzo bym chciała zobaczyć Roberta w czerwonym kombinezonie i w duecie z Nando Smile I nie miałabym nic przeciwko, gdyby miało to być już w przyszłym sezonie Tongue Myślę, że jeśli chodzi o atmosferę w zespole, to nie byłoby gorzej niż teraz w Lotusie, bo Włosi sami traktują Roberta jak Włocha, więc byłby w pewnym sensie ICH Tongue to jest mój wymarzony dream-team Big Grin (zobaczymy, może kiedyś się spełni Smile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 13:23
Alonso i Kubica to taka niebezpieczna mieszanka Smile Na torze by walczyli między sobą, co by się mogło sprowadzić do złych nastrojów, np Alonso-Hamilton 2007. Za bardzo się wtedy nie lubili, i to samo mogło by być z Kubicą i Alonso Smile ale na torze byliby nie do pokonania. A jakby jeszcze w Aucie RBR? to już total

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
27-03-2011, 18:04
Poza torem się przyjaźnią, ale ciężko to było stwierdzić, gdzie chyba Robert zepchnął Alonso na pobocze i oboje dawali sprzeczne informacje przez radio swoim konstruktorom. Smile Za to jak są razem na podium, to nawijają nawet na hymnie, któregoś z nich. Big Grin
Dla mnie to też jest wymarzony zespół, ale chyba bez znaczenia w jakim samochodzie. Oboje mają świetne umiejętności, a w takiej wspaniałej i ciepłej atmosferze w teamie, mogliby świat zawojować. Wink

Robert, wracaj do nas i spełnij nasze marzenie. ^^ Wink
27-03-2011, 20:22
no moim spełnieniem marzeń to tylko usłyszenie Mazurka Dąbrowskiego dzięki Robertowi więc wiesz, gdyby na dodatek po Polkim hy,mnie zagrali Włoski to już wgl piękna sprawa

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości