Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych
19-02-2011, 20:22
RE: Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych
Jeśli nie umiesz się zgodzić z opinią drugiej osoby to szkoda, ale nie pisz na forum, przesada albo coś innego. Każdy ma własne zdanie i należy je uszanować, ja w żaden sposób tobie nie ubliżyłem.

Wypowiedź Yvana Mullera o nowych silnikach w WTCC. "Silniki są szybsze, ale także kosztują więcej. To nie był chyba odpowiedni moment na wprowadzenie nowego silnika turbo, który jest drogi" i "Trudno jest dobrać odpowiednie mapowanie silnika. Turbo zapewnia większy moment obrotowy na niższych obrotach, co jest także niekorzystne dla opon".
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2011, 20:12
Oglądał ktoś wyścig w Curytybie (Brazylia)?
W 1. wyścigu wygrał Rob Huff przed Yvanem Mullerem i Carlosem Bueno-Wszyscy z Chevroleta.
W 2. wyścigu zwyciężył Alain Menu (Chevrolet) przed Tomem Coronelem (BMW) i Yvanem Mullerem (Chevrolet).
W tym wyścigu pierwszy raz mogłem posłuchać pracy silnika 1,6T.W tej serii jestem w stanie przeboleć ten motor, ale od F1 niech go trzymają z daleka...
20-03-2011, 21:59
nie oglądałem, ale pierwszy wyścig o podobno była taka nuda że już lepiej F2 pooglądać więc spoko luz dosłownie, Chevi oczywiście na czele hehe

http://leeeni.f1zone.pl/ zapraszam na mojego bloga Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-03-2011, 15:20
(20-03-2011 21:59)leni93 napisał(a):  nie oglądałem, ale pierwszy wyścig o podobno była taka nuda że już lepiej F2 pooglądać więc spoko luz dosłownie, Chevi oczywiście na czele hehe

Ekstra ciekawie nie było, ale parę wyprzedzeń i błędów kierowców można było zobaczyć...Smile
29-12-2011, 22:00
W tej serii zawsze sa ciekawe wyscigi ; )
25-02-2012, 23:41
Za 14 dni startuje kolejny sezon Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych . Pierwszy wyścig na Monzy może nas przygotować do sezonu F1 który rusza za 21 dni, myślę że nie zabraknie walki bok w bok, zachęcam do śledzenia relacji na EuroSporcie.
http://www.youtube.com/watch?v=keg6sCKbwHE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości