Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może ktoś lubi NBA?
02-02-2015, 11:59
RE: A może ktoś lubi NBA?
Za dzieciaka interesowalem sie troche koszykowka, oczywiscie Chicago Buls bylo moim ulubionym zespolem. Teraz poszlo to juz w zapomnienie. Wole MMA i pilke reczna.

nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2015, 13:42
ja lubię pograć nba od 2k - świetna giera

Która forma jest prawidłowa: video domofon czy wideodomofon?
19-03-2015, 23:59
Ja lubię. Złapałem bakcyla w latach 90, potem trochę przerwy i od paru lat znowu się w to zagłębiam. Tylko pory niedogodne do oglądania.

Brachypelma annitha w Predator Shop
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2015, 15:43
ja gram amatorsko na boisku z kolegami ;p
02-04-2015, 10:55
Oczywiście że lubię NBA teraz trochę mniej się interesuję ale moim ulubionym zespołem było Seattle Supersonic z Garym Paytonem i Shawnem Kempem gdy nie był jeszcze gruby :] To były mecze

Jeżeli nie wiesz która maszyna do szycia jest dla ciebie idealna to zajrzyj. Natomiast gdy poszukujesz trymer do brody to ułatwimy ci wybór.
08-04-2015, 08:56
Moim ulubionym zespołem były oczywiście Byki z Chicago! Big Grin Sam kiedyś grałem, ale wypadłem z tego sportu przez kontuzję.

Najwyższej jakości toalety przenośna na każdą budowę: http://www.wcserwis.pl/produkty_toalety_przenosne.php
11-05-2015, 08:46
Sam też trochę grałem ale tylko amatorsko. NBA fajne jest tylko szkoda, że w naszym kraju cieszy się to minimalną popularnością...

BioEkoTech - Remonty budynków
Frost-Chłod - Montaż urządzeń chłodniczych
20-07-2015, 11:12
Pamiętam czasy jak grał jeszcze Michael Jordan i Carl Malone - to było prawdziwe NBA. Dzisiaj dużo się zmieniło, chociaż przyznam, że czasem zdarzy mi się obejrzeć meczyk z udziałem gwiazd z San Antonio Spurs lub LA Lakers. Po ciężkim dniu pracy taki relaks dobrze mi robi.

Najnowsza opinia o tabletkach Femmax
11-08-2015, 08:16
Jeżeli lubicie NBA koniecznie musicie przeczytać 11 pierścieni. TO jest biografia najbardziej znanego trenera NBA Philla jacksona, odpowiedzialnego min za sukces wlasnie michaela jacksona. Naawet jeżeli ktoś nie interesuje się koszykówką to jest świetna lektura która może zastąpić niejeden meczWink

najnowsze opinie o metadrol
26-08-2015, 10:54
(11-08-2015 08:16)Maciek-24 napisał(a):  Jeżeli lubicie NBA koniecznie musicie przeczytać 11 pierścieni. TO jest biografia najbardziej znanego trenera NBA Philla jacksona, odpowiedzialnego min za sukces wlasnie michaela jacksona. Naawet jeżeli ktoś nie interesuje się koszykówką to jest świetna lektura która może zastąpić niejeden meczWink

Czytalem, polecam fana NBA i nie tylko.

nie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości