Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze nicki
20-02-2011, 22:03
Wasze nicki
Sam tytuł już chyba mówi za siebie więc nie trzeba wyjaśniać. Ale dla tego kto jeszcze nie zaczaił wyjaśnię o co biega. Wyjaśniamy skąd wzięły się nasze nicki.
To ja na początek.Jako że jestem wiernym kibicem Ferrari innej możliwej ksywki sobie nie wyobrażam.

Wy rozpiszcie się odrobinę więcej Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2011, 15:35
RE: Wasze nicki
Mój nick to trochę długa historia i postaram się ją skrócić. Fenix to taki mityczny ptak, który odradza sie z popiołów. W swoim życiu miałem kilka takich epizodów, po których musiałem zaczynać wszystko od nowa. Dlatego właśnie fenix, początek czyli golden to tylko dodatek żeby nie było za dużo takich samych nicków.
PS wszyscy koledzy mówią do mnie Golden Big Grin

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
21-02-2011, 15:41
Moja historia jest krótka i prosta: Olek od nazwiska (Oleszczuk), a 89 to oczywiście rok urodzenia (1989). Ksywe Olek miałem w szkole chyba już od końca podstawówki.
21-02-2011, 16:01
Mój wziął się od niczego, został tak kiedyś wpisany i do tej pory go używam.
21-02-2011, 16:10
A mój zaproponowała wyszukiwarka Google.
23-02-2011, 16:54
grzeczny.
Powstałem gdzieś ze 2 lata temu na onecie. Zapewne wszyscy o tym wiecieBlush

Ze względu na bezgraniczną głupotę komentarzy zalewających ich portal, postanowiłem nadać sobie imię >grzeczny< lub logowany >grzeczny_45<. Chociaż jest tam już taki nick, jednak tamten logowany gościu nie "siedzi" w F1.
Tu jestem od zeszłego roku, zaglądam codziennie i czasami coś wyskrobię..
To tak w wielkim skrócie.
Pozdrawiam.
23-02-2011, 17:00
Giermol to mój "pseudonim artystyczny" Big Grin Z kumplami mamy profesjonalny kabaret, który ma na koncie kilka występów w Teatrze miejskim na konkursach dla młodzieży (ale nie tylko jako uczestnicy, również jako ekipa, która zapcha dziurę czasową podczas np. konkursu wokalnego).

Ksywa wzięła się od postaci z kart: Jopa, Waleta, czy jak tam go inni nazywają. A jeden z kumpli mówił na to "Giermek" (chociaż oczywiście błędnie). Kiedy bawiliśmy się za bajtla w królestwo, zawsze chciałem być tym właśnie "Giermkiem". Tak już zostało, a ewolucja i czas sprawiły, że obecnie brzmi to "Giermol". To chyba tyle. Cool

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
23-02-2011, 17:03
a umnie latwizna pierwsza czesc od imienia Wojtek (wolaja mnie Wojtas lub Wojti) a druga od miejsca zamieszkania (chociaz precyzyjniej bedzie napisac od miejsca urodzenia - bo bywa czesto, ze i caly tydzien w domu mnie nie ma Wink )
24-02-2011, 19:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2011 20:42 przez leni93.)
mój nick to pseudonim: Leni pochadzący z kolei od nazwiska (Lenart) natomiast 93 to rok mojego urodzenia, a używam w necie oznaczenia 93 ponieważ mam starszego brata i też jest Leni ;p, w realu jestem Młody Leni jak to mówią
24-02-2011, 19:32
Mi się kojarzyło do tej pory z leniem Big Grin.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości