Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowość a F1
12-06-2011, 09:09
RE: Narodowość a F1
Do F1 mają wchodzić kierowcy utalentowani bez względu na narodowość

Robert Kubica Mistrz Świata Formuły 1 2012
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2011, 20:46
Jak dla mnie, w F1 może nawet jeździć Eskimos, ale żeby miał to coś czego oczekuję po kierowcy Formuły Jeden. Smile Narodowość tutaj nie ma żadnego znaczenia.
29-12-2011, 22:22
Byloby mocno niesprawiedliwe gdyby jakis Polak np nie dostal sie do F1 bo juz jezdzi tam Kubica
29-12-2011, 23:35
Kolego, zwróć uwagę choćby na niemców czy anglików. Jest ich/była cała masa, więc nie ma żadnych powodów do obaw. Wydaje mi się, czy sugerujesz, że dyskryminuje się polskich kierowców?
07-09-2012, 14:16
Każde ograniczenie jest nie dobre. Formuła 1 to najlepsza kategoria wyścigowa i jeżdżą tam najlepsi kierowcy więc nie ma sensu dywagować nad tym, dlaczego mają takie a nie inne narodowości. Wystarczy, że pojawili się leszcze, którzy dostali się do formuły tylko dlatego, że stały za nimi spore pieniądze. gdyby tak jeszcze przyjmowano kierowców średnich umiejętności tylko dlatego, że mają inną narodowość niż obecnie występujące to nie chciałbym oglądać tych wypadków, które przez nich by się mogły wydarzyć.

busy do niemiec
19-01-2013, 11:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 11:25 przez Risha.)
(22-02-2011 17:53)Easy napisał(a):  To, że Niemcy mają bardzo dobrych kierowców to nie ich winna. Są również jedną z europejskich potęg wyścigów samochodowych, tak samo jak Brytyjczycy. Mi osobiście to odpowiada, wolę oglądać kierowców na poziomie i bardzo szybkich, walczących na milimetry niż jakiś Hindusów, którzy rozbijają się tuż po stracie wyścigu.

Niemcy jeżdżą bo mają kasę. A co do tych Hindusów to prawdahttp://forum.f1zone.pl/images/smilies/biggrin.gif

(11-07-2011 20:46)Gaudino napisał(a):  Jak dla mnie, w F1 może nawet jeździć Eskimos, ale żeby miał to coś czego oczekuję po kierowcy Formuły Jeden. Smile Narodowość tutaj nie ma żadnego znaczenia.

Mi też to wisi fajnie byłoby zobaczyć Aborygena
31-03-2015, 15:47
powinien każdy występować dla swojego kraju, takie jest moje zdanie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2016, 15:07
Narodowość nie powinna mieć znaczenia

Dieta Sandruni - jak skutecznie schudnąć