Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Bull Racing
20-02-2011, 23:51
Red Bull Racing
OK, czas na wątek dla bolidu, którego wszyscy się obawiają.

Jedni mówią, że może bez trudu przejechać Eau Rouge z otwartym tylnym skrzydłem. My wiemy jedynie, że zwą go STIG.

Nie no żartuje. Otwieram ten topic ponieważ nowy samochód RBR zapowiada się nieźle. Newey jak zwykle przygotował parę nowinek technicznych...

Bolid prezentuje się świetnie:
[Obrazek: fckWMl.jpg]

Ma bardzo intrygujący, wąski tył, a szczególnie wydech jest ciekawy:
[Obrazek: dmk1112fe200.jpg]

Ale czy na pewno wydech znajduje się w tym miejscu? Czy to nie kolejna zmyłka Neweya?

[Obrazek: 170083.jpg]
[Obrazek: dal1119fe107.jpg]
[Obrazek: rb7det11.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2011, 00:09
RE: Red Bull Racing
Znając Newey'a to zapewne coś nawymyślał.Big Grin Jeżeli chodzi o wygląd to i tak najbardziej podoba mi się bolid Renault. Za to Red-bull napewno przygotował konkurencyjny bolid, ale czy to starczy na ośiąganie zwycięstw dowiemy się po pierwszym wyścigu, a właściwie to już nawet po kwalifikacjach.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2011, 14:17
Red Bull niestety na razie będzie wśród czołowych zespołów. Z kwalifikacjami sytuacja pewnie też się nie zmieni, no chyba że jednak w tym roku to Ferrari i McLaren będą dominować. Newey pewnie kilka nowinek jeszcze ma więc czerwoni nie będą mogli spać spokojniej, ale Vettel i Webber to słabi kierowcy więc jeśli walczą o czołowe pozycja to tylko dlatego że im bolid na to pozwala.
21-02-2011, 14:23
(21-02-2011 14:17)ForzaFerrari napisał(a):  Vettel i Webber to słabi kierowcy więc jeśli walczą o czołowe pozycja to tylko dlatego że im bolid na to pozwala.
Coś bym napisał ale znowu zacznie się z tego dyskusja nie na temat na 5 stron wiec daruje sobie...
21-02-2011, 16:35
Olek89 jeśli nie tutaj, to możesz śmiało pisać na PW Tongue
22-02-2011, 17:29
(21-02-2011 14:23)Olek89 napisał(a):  
(21-02-2011 14:17)ForzaFerrari napisał(a):  Vettel i Webber to słabi kierowcy więc jeśli walczą o czołowe pozycja to tylko dlatego że im bolid na to pozwala.
Coś bym napisał ale znowu zacznie się z tego dyskusja nie na temat na 5 stron wiec daruje sobie...

Czyżbym miał to samo na myśli? Tongue

Swoją drogą wydaje mi się, że RBR osiągnął już swoje maximum w zeszłym roku. Nie sądzę, aby powtórzyli te wyniki. Ale oczywiście mogę się mylić. Wink

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
22-02-2011, 17:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2011 17:38 przez ForzaFerrari.)
Zdecydowanie w tym roku im już tak łatwo nie pójdzie. Jeśli te mistrzostwo zdobyli to też dlatego że połowę sezonu Ferrari było sporo wolniejsze. A w tym roku czerwoni będą szybcy od samego początku.
23-02-2011, 11:14
Newey ma łeb do takich rzeczy, Skąd się tego nauczył...?

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
23-02-2011, 16:06
(23-02-2011 11:14)Sibul napisał(a):  Newey ma łeb do takich rzeczy, Skąd się tego nauczył...?

Z Leyton House'a, Williamsa i McLarena. Tongue Doświadczenie robi swoje. Ale też trzeba mieć to "coś".

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
26-02-2011, 10:31
Znalazłem takie oto zdjęcie:

[Obrazek: rb7exhaust01.jpg]

Co o tym myślicie?
Odpowiedz