Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Bull Racing
27-02-2011, 21:11
RE: Red Bull Racing
tak na marginesie, RBR podobno będzie jeździł z silnikami pod szyledem Infiniti, oczywiście będą to silniki Renault tylko z inną nazwą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 22:11
(27-02-2011 21:11)leni93 napisał(a):  tak na marginesie, RBR podobno będzie jeździł z silnikami pod szyledem Infiniti, oczywiście będą to silniki Renault tylko z inną nazwą

plotka pochodzi od bardzo słabego dziennikarzyny, więc radziłbym dystans do tego typu newsów ....
28-02-2011, 17:11
No ale miło byłoby zobaczyć świeżego "producenta" w F1. Sam nie wiem, czy cudzysłów był konieczny... Wink

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
28-02-2011, 20:59
silniki będą te same tylko pieniądze pójdą trochę w inną stronę co w efekcie wypromuje markę Infiniti. A ta jest własnością Nissana powiązanego przecież z Renault.
01-03-2011, 07:49
Infiniti: No interest in engine badging http://www.autosport.com/news/report.php/id/89677

a nie mówiłem Tongue
01-03-2011, 12:56
Silnik się nie zmieni, tylko sprawy ekonomiczne, tak ja czytałem

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
01-03-2011, 17:36
No jasne, przecież lista dostawców na ten sezon już zamknięta. Nie da się "z buta" stworzyć silnika F1. Oczywiście od samego początku nie miałem na myśli, że Infinity będzie produkować jednostki, tylko że po prostu zobaczymy nowe LOGO producenta samochodów w F1. Tongue

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
02-03-2011, 11:13
A RBR był za tym by współpracować z silnikami Merca, ale nie wiem czemu im się to nie udało. I musieli zostać przy RS27

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
02-03-2011, 20:21
Podobno nie zgodził się na to McLaren, bo te negocjacje miały miejsce kiedy to jeszcze McL miał znaczące zdanie w kwestii dostarczania silników poszczególnym zespołóm, a teraz chyba postanowili po prostu pozostać przy silnikach Renault. W RBR wspominali dosyć często ostatnio, iż chcą stworzyć całkowicie swój silnik na 2013 rok kiedy to mają wejśc zupełnie inne przepisy dotyczące jednostek napędowych. Silnik ten miałby być opracowany z jakimś innym producentem, Dietrich Matechitz wspominał o możliwości związania się w tym zakresie z koncernem Volkswagena. Tyle wiem na temat silników RBR
10-03-2011, 20:06
[Obrazek: 159_medium.jpg]

Bardzo rozbudowane wloty chłodzenia tylnych hamulców
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości