Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 4.56 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z Santa Corona
14-02-2011, 18:45
Wieści z Santa Corona
Jak w temacie. Wątek o najświeższych doniesieniach w sprawie stanu zdrowia Roberta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2011, 19:46
RE: Wieści z Santa Corona
Mark Webber odwiedził dzisiaj Roberta w szpitalu: http://www.ivg.it/2011/02/kubica-parla-i...di-webber/
14-02-2011, 21:38
Mark to fajny gość, bardzo miło że odwiedził Boba Smile

RKS Robert wracaj szybko do zdrowia!!!
14-02-2011, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2011 23:09 przez korzeniow.)
Kubica zadzwonił dzisiaj do Rubensa Barichello na pogawędkę:

http://twitter.com/#!/rubarrichello/stat...4865673216
15-02-2011, 09:19
Nie wierzę.. Robert przecież niedawno miał operację, a tymczasem wziął telefon i zadzwonił do 'Rubinho'. To jest świetny znak. Podziwiam Kubicę.
15-02-2011, 11:31
(15-02-2011 09:19)Gaudino napisał(a):  Nie wierzę.. Robert przecież niedawno miał operację, a tymczasem wziął telefon i zadzwonił do 'Rubinho'. To jest świetny znak. Podziwiam Kubicę.

Przecież Kubica to mistrzu jest, nie usiedzi na miejscu.

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
15-02-2011, 11:37
Ja się jednak boję troszke o ten ostatni zabieg Roberta ponieważ jak powiedział lekarz będzie On wymagał odwrócenia pacjenta co za tym idzie wszystkich kończyn. Zeby tylko nic sie nie stało podczas tego zabiegu-mam nadzieje! A poza tym to niesamowite jak po ostatniej operacji lekarze mowili ze zrobia zabieg w przyszlosci bo pacjent musi byc w dobrej formie, i zobaczcie zaledwie 3 dni o Roberta juz operuja, to tylko swiadczy o tym jak bardzo szybko Robson wraca do zdrowia. Ja mam taka wielką nadzieje ze po przerwie wakacyjnej juz wroci Smile
15-02-2011, 11:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2011 11:56 przez ForzaFerrari.)
(15-02-2011 11:37)marcin10_19 napisał(a):  Ja się jednak boję troszke o ten ostatni zabieg Roberta ponieważ jak powiedział lekarz będzie On wymagał odwrócenia pacjenta co za tym idzie wszystkich kończyn. Zeby tylko nic sie nie stało podczas tego zabiegu-mam nadzieje! A poza tym to niesamowite jak po ostatniej operacji lekarze mowili ze zrobia zabieg w przyszlosci bo pacjent musi byc w dobrej formie, i zobaczcie zaledwie 3 dni o Roberta juz operuja, to tylko swiadczy o tym jak bardzo szybko Robson wraca do zdrowia. Ja mam taka wielką nadzieje ze po przerwie wakacyjnej juz wroci Smile

Każdy ma taką nadzieje i kto wie,może Robert powróci nawet przed przerwą wakacyjną albo w trakcie Wink
15-02-2011, 11:50
Najważniejsze jest to, żeby wrócił w pełni zdrowia i dobrej formie.

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
15-02-2011, 11:50
Skoro wszystko idzie tak dobrze to mysle ze kosci 3 miesiace max, a pozniej rehabilitacja Smile a Znajac Robsona to bedzie tak instensywnie cwiczyl ze zaskoczy wszystkich Smile
ps. A wieceie cos odnosnie rehabilitacji Roberta, ponoc ma byc przeprowadzana w tym szpitalu w ktorym byl operowany
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości