Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 4.56 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z Santa Corona
15-02-2011, 12:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2011 12:43 przez Shaitan.)
RE: Wieści z Santa Corona
(15-02-2011 11:50)marcin10_19 napisał(a):  Skoro wszystko idzie tak dobrze to mysle ze kosci 3 miesiace max, a pozniej rehabilitacja Smile a Znajac Robsona to bedzie tak instensywnie cwiczyl ze zaskoczy wszystkich Smile
ps. A wieceie cos odnosnie rehabilitacji Roberta, ponoc ma byc przeprowadzana w tym szpitalu w ktorym byl operowany

Z tego co mi wiadomo, to jak Robert opuści szpital, to rehabilitacja będzie odbywała się w "Formula Medicine" czyli zakładzie jego osobistego lekarza Riccardo Ceccarelliego. Chyba tam Robert przechodził w 2003r. rehabilitację, więc jest to chyba idealne miejsce dla niego. To właśnie tam będzie prowadził walkę o powrót do pełni zdrowia i do F1.
Pierwsza faza rehabilitacji będzie się odbywała w szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure. To będą dosyć delikatne chwile, kiedy warto mieć "pod ręką" specjalistów, gdyż pierwszą fazę rehabilitacji trzeba prowadzić bardzo ostrożnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 14:38
dobrze tvnowi ze zostal wyrzucony ze szpitala Big Grin
słynny jasnowidz wczoraj przewidzial ze kubica wroci do sciagania za 60 dni
za 60 dni skomentuje to Big Grin
15-02-2011, 14:52
A co myślicie o VL a nie NH jako zastępcy RK? Czy VL będzie w stanie wycisnąć max z bolidu? NH jest gwarantem dobrych rezultatów ale podobno stawia warunki gwiazdor...
15-02-2011, 14:57
Ja myślę że Liuzzi jest nawet lepszy, osobiście nie przepadam za Heidfeldem i nie przeżyłbym jakby zaczął wygrywać bolidem Roberta, a Liuzzi nie ma jakis cech zwycięzcy itp, więc wygrać pewnie nie wygrałby ani jednego wyścigu, ale napewno będzie lepszy od Pietrowa
15-02-2011, 14:58
Pewnie na Monako nie wróci, to szans nie ma, tam by pokazał klasę ;D
15-02-2011, 15:23
(15-02-2011 14:38)xdawidx123 napisał(a):  słynny jasnowidz wczoraj przewidzial ze kubica wroci do sciagania za 60 dni

Za 60 dni to już się dowiesz czy dobrze 'strzelił' czy nie ;p
Osobiście uważam, że powrót Roberta gdy F1 będzie w Europie jest bardzo możliwy, a przynajmniej mam taką cicha nadzieję. Smile
Apropo zastępcy Kubicy, to tak jak lexus250 uważam, że Liuzzi jest lepszym kandydatem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2011, 15:55
Ja mam nadzieję że zamiast Nicka wezmą Luzziego
15-02-2011, 17:04
(15-02-2011 14:38)xdawidx123 napisał(a):  słynny jasnowidz wczoraj przewidzial ze kubica wroci do sciagania za 60 dni
Teraz już mniej. On tego nie powiedział wczoraj tylko kilka dni wcześniej. Ja liczyłem 60dni od kiedy on to powiedział i wyszło mi że Robert wróci 10 kwietnia, czyli na GP Malezji.
15-02-2011, 17:17
Przed chwilą przeczytałem, że Robert będzie przechodził rehabilitację w tym szpitalu, w którym został poddany operacją.
Specjaliści uważają, że tak będzie lepiej, ponieważ będzie pod okiem lekarzy którzy go operowali i dokładnie znają całą historie.
15-02-2011, 18:28
No Kubica, raczej zostanie na rehabilitacji tam gdzie jest. Tu macie link do newsa : http://f1zone.pl/news/9149/rehabilitacja...szech.html
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości