Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazdy na GP
23-02-2011, 20:06
RE: Wyjazdy na GP
Owszem, można jechać i oglądać wyścig, ale zawsze to lepiej jak dopinguje się sportowca z Polski a mamy ich tak mało na wysokim poziomie nieprawdaż?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2011, 20:15
Wolę kibicować Felipe Massie, dla mnie Kubicy mogłoby nie być w F1. Bardziej mnie interesuje co pokaże Szczerbiński w nadchodzącym sezonie Formuły Renault.
23-02-2011, 20:27
Warto jechac tak, czy siak F1 jest jest fajna sama w sobie - ja w tym roku jade na Nurburgring Big Grin a za rok Spa i Monza (jak sie uda nazbierac cash).... a wracajac do KUB to nawet jak go nie bedzie to mozesz pokazac, ze go wspierasz i zobaczysz jaka bedzie zajefajna atmosfera Wink
26-02-2011, 12:24
wojtitychy jak jechałeś aby zdążyć na czwartkowy pit-walk? pytam dlatego, że jestem z okolic Żywca więc mamy do siebie nie daleko. Pozdrawiam
26-02-2011, 13:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2011 13:37 przez wojtitychy.)
wyjezdzalem o 3.30 - i mialem jeszcze czas na kawe po drodze no i na obiad...przed wejsciem na tor tez czekalem jakies 20 minut.
Nie wiem jak jezdzisz wiec trudno to sobie porownac - najlepiej wbic sobie trase w nawigacje i z reguly na takim odcinku (tak dobrych drog) odrobisz conajmniej godzine (czas na obiad i jakies sik stopy po drodze Wink )

P.S.
Jest mnostwo czasu - jak bede jechal (a planuje jak wspominalem) to mozemy sie zgadac i pojechac na 2 auta.
26-02-2011, 17:56
Ile może kosztować Bronze Bilet? kurcze trzeba zbierać kase

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
26-02-2011, 17:58
Zamiast zadawać pytania bez sensu, odsyłam na oficjalną stronę toru - http://www.spa-francorchamps.be/en/index.php?lg=en i http://www.spagrandprix.com/.
04-03-2011, 18:07
a ja odsylam do mojego wczesniejszego postu Wink tam tez podaje te linki i jeszcze kilka innych informacji Wink
27-04-2011, 17:40
Ja w tym roku wybieram się na Monze. Nie miałem ani chwili zawahania czy zmieniać plany kiedy rozbił się Robert, ale gorąco wierzę że wróci na czas, choć łatwo nie będzie.

Będę na trybunie Alta Velocita 6A. Zostałem wykiwany i nie licząc piątku na torze będę sam. Jeżeli ktoś ma plany jechać na tą trybunę to niech pisze do mnie na gg. Zawsze miło by było pokibicować jeszcze z kimś.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-04-2011, 20:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2011 20:41 przez koleś.)
My jedziemy na GP Niemiec na cały weekend.
Jedziemy zobaczyć na żywo F1, Roberta nie będzie, ale przezież zachęca nas, aby dalej bawić się w kibica, pomimo jego braku w chwili obecnej na torze Smile
Nocleg mamy 35km od toru. Z rezerwacją było ciężko już pod koniec grudnia, jak zamawialiśmy bilety.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości