Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazdy na GP
03-05-2011, 10:23
RE: Wyjazdy na GP
ja tez smigam do Niemiec Smile
z noclegami rzeczywiscie nie jest latwo ja znalazlem 19km od toru ale akurat w przypadku Niemiec nie martwie sie specjalnie odleglosciami - przy ich infrastrukturze drog to pestka Wink
Juz sie nie moge doczekac i mam nadzieje na dobra pogode Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2011, 15:03
(03-05-2011 10:23)wojtitychy napisał(a):  ja tez smigam do Niemiec Smile
z noclegami rzeczywiscie nie jest latwo ja znalazlem 19km od toru ale akurat w przypadku Niemiec nie martwie sie specjalnie odleglosciami - przy ich infrastrukturze drog to pestka Wink
Juz sie nie moge doczekac i mam nadzieje na dobra pogode Wink

Pogoda chyba nie była rewelacyjna.
Jak wyruszaliśmy w niedzielę na wyścig było 8C.

Ja mogę z własnych spostrzeżeń przekazać, iż trybuny Bronze - to betonowe siedziska więc warto zabrać albo jakiś steropian, piankę lub coś w formie siedziska.
Kawałek steropianu kosztował 3euro lub taki z reklamą toru 10euro.

Ogólnie ryk silników niesamowity, panowie chyba to lubią, bo połowa obok nas siedziała bez stoperów. Stwierdziłam, że chyba lubią się katowaćBig Grin

Bez Roberta to nie to samo, ale samo wrażenie bardzo pozytywne. Szkoda, że Kuba Giermaziak był 2, fajnie byłoby usłyszeć hymn, kibicowaliśmy im, w końcu to NASI.

Lepiej zabierać mała flagę, i nosić przy placaku. U nas Rosjanina ciągle przeganiali z jego flagą, bo zasłaniał, przeszkadzał itd.

Jak macie możliwość to zorganizujecie sobie taki wyjazd, bo warto.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2011, 21:13
Ile mniej więcej kosztuje wyjazd na GP Belgii lub Niemiec (dojazd+noclegi+bilet, czwartek-niedziela)?
11-10-2011, 15:33
minimum to 1500 PLN ale przy obecnym kursie wyjdzie zapewne wiecej.....ta szacunkowa kwota obejmuje przejazd samochodem ( 4 osoby), nocleg na polu namiotowym i bilet Bronze + jakies jedzenie (czesc na miejscu a czesc wlasny prowiant)... taniej to zorganizowac bedzie ciezko.
23-07-2012, 22:41
Jak ktos sie wybiera lub zastanawia to moze to mu pomoze Wink
Moj zeszloroczny wypad - zaluje, ze w tym roku sie nie uda pojechac...
http://w898.wrzuta.pl/film/aUSTFQeow4L/f...11_-_large
20-04-2013, 08:32
Czy ktoś może organizuje w tym roku we własnym zakresie jakiś wyjazd na GP?
14-08-2013, 22:46
Ja musiałem zweryfikować swoje plany z przyczyn osobistych i wyjazd przełożyłem na rok następny. Póki co 3-4 typy.....ukochane Spa Wink Hocke, Monza lub Red Bull Ring (bo blisko). Poza tym chętnie posłucham nowych silników live...bo w necie to nie to samo.
W oklicach listopada będę decydował gdzie.... Jak ktoś poważnie myśli o wyjeździe to zapraszam - można spróbować większą grupą coś zorganizować....zawsze to weselej i taniej Wink
08-01-2014, 15:53
Chętnie bym pojechała, chociaż nie organizując wyjazd na własną rękę, ale korzystając z usług biura. Nawet udało mi się znaleźć jedno, które zajmuje się takimi wyjazdami i organizuje przejazd, bilety na formułę 1, opiekę pilota, zakwaterowanie, wyżywienie oraz opcjonalnie program dodatkowy. Niezwykle kusi mnie Grand Prix Rosji i to chyba właśnie tam się wybiorę, szczególnie że tak przy okazji całkowicie uwielbiam ten kraj.
09-02-2014, 21:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2014 07:13 przez tomza1.)
(20-04-2013 08:32)dworak napisał(a):  Czy ktoś może organizuje w tym roku we własnym zakresie jakiś wyjazd na GP?

witam

zabiorę 2 osoby na GP Węgier 24 VII 2014 - 28 VII 2014

choć wybierałem się już często, w zeszłym roku byłem pd budapesztem w czasie wyścigu to dopiero w tym chcę pojechać
(posłuchać żenującego dźwięku królowej sportów motorowych ;-)

hotel na 3 noce za 120E (500zł na 3 noce!) na 2 os z łazienką/ 12 km od toru (Dunakeszi pod Budapesztem)
bilet mam zamiar kupować na brąz 2 na pełny weekend (125E od osoby)

pełne koszty koło 1700 na 2 osoby (wyżywienie na własną rękę; wypicie też ;-)

wyjazd z opolskiego - 500 km

zabookowane mam 2 takie pokoje wiec jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać - najlepiej z okolic województwa opolskiego
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości