Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaime Alguersuari
23-02-2011, 16:48
Music Jaime Alguersuari
[Obrazek: alguersuari_pilotoons2011.jpg]

Jako wielki fan Jaimego postanowiłem założyć ten temat.

Alguersuari to najmłodszy w historii uczestnik wyścigu F1 (co i tak wiecie). Na debiutancki rok wziąłem poprawkę ze względu na wiek i brak testów, ale w zeszłym roku ten chłopak mi zaimponował. Jak dla mnie jest to talent, a w jego zasięgu jest rychły awans do Red Bulla.

Mało kto wie o drugim życiu Hiszpana, znanego tez jako DJ SQUIRE. Zapraszam do posłuchania kilku z jego pierwszych setów:

http://www.jalguersuari.com/sonoteca/

Oczywiście nie wszystkim się to musi podobać.

Co sądzicie o kierowcy Toro Rosso i jego muzyce?

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2011, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2011 18:46 przez MarcinZ.)
RE: Jaime Alguersuari (a.k.a. DJ SQUIRE)
(23-02-2011 16:48)Giermol napisał(a):  Jako wielki fan Jaimego postanowiłem założyć ten temat.

Alguersuari to najmłodszy w historii uczestnik wyścigu F1 (co i tak wiecie). Na debiutancki rok wziąłem poprawkę ze względu na wiek i brak testów, ale w zeszłym roku ten chłopak mi zaimponował. Jak dla mnie jest to talent, a w jego zasięgu jest rychły awans do Red Bulla.

Mało kto wie o drugim życiu Hiszpana, znanego tez jako DJ SQUIRE. Zapraszam do posłuchania kilku z jego pierwszych setów:

http://www.jalguersuari.com/sonoteca/

Oczywiści nie wszystkim się to musi podobać.

Co sądzicie o kierowcy Toro Rosso i jego muzyce?

Nie przepadam za taką muzą, ale faktycznie facet ma talent ,P.S to nawet ciekawy temat na nowy wątek :" Drugie życie kierowców f1"
26-02-2011, 16:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2011 16:20 przez Giermol.)
RE: Jaime Alguersuari (a.k.a. DJ SQUIRE)
W sumie też nie przepadam za taką muzą. Jeśli już słucham czegoś tego typu to tylko Davida Guetty i jednego utworu od Tiesto.
Ale pobrałem całość, bo to w końcu Jaime. tak samo zresztą mam kilka (czyt. 3) beznadziejnych płyt Shaq'a O'Neal'a. Big Grin

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości