Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadki historyczne
23-05-2011, 15:14
RE: Zagadki historyczne
(23-05-2011 15:09)piotr19 napisał(a):  
(23-05-2011 14:56)Giermol napisał(a):  No, mogę to uznać. Zginął Ignazio Giunti, kierowca Ferrari podczas wyścigu 1000km w bodajże Buenos, kiedy to Beltoise postanowił pchać swój pozbawiony paliwa bolid po optymalnej linii jazdy (nie bokiem). Nie wyrobił w zakręcie.
A to zwycięstwo było w 1972.
Twoja kolej. Smile

Nie powiedziałeś o tym że trzeba tez o przyczynach. Dobra Pan Monako lub król Monako ilu kierowców miał ten przydomek oraz kiedy wygrali(jakie lata) oraz czy mieli taką samą pogodę na wyścigi?

Nie, nie, po prostu chciałem przytoczyć całą historię mniej zaawansowanym użytkownikom.

A chodziło mi też o to, że chyba ucięło Ci pierwsze zdanie:

Ten co zginął był chyba(pewny na 70%) [TU CHYBA MIAŁO BYĆ NAZWISKO GIUNTIEGO] ten pan deszczu w Monako to Jean-Pierre Beltoise

Tongue

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2011, 15:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2011 15:21 przez piotr19.)
(23-05-2011 15:14)Giermol napisał(a):  
(23-05-2011 15:09)piotr19 napisał(a):  
(23-05-2011 14:56)Giermol napisał(a):  No, mogę to uznać. Zginął Ignazio Giunti, kierowca Ferrari podczas wyścigu 1000km w bodajże Buenos, kiedy to Beltoise postanowił pchać swój pozbawiony paliwa bolid po optymalnej linii jazdy (nie bokiem). Nie wyrobił w zakręcie.
A to zwycięstwo było w 1972.
Twoja kolej. Smile

Nie powiedziałeś o tym że trzeba tez o przyczynach. Dobra Pan Monako lub król Monako ilu kierowców miał ten przydomek oraz kiedy wygrali(jakie lata) oraz czy mieli taką samą pogodę na wyścigi?

Nie, nie, po prostu chciałem przytoczyć całą historię mniej zaawansowanym użytkownikom.

A chodziło mi też o to, że chyba ucięło Ci pierwsze zdanie:

Ten co zginął był chyba(pewny na 70%) [TU CHYBA MIAŁO BYĆ NAZWISKO GIUNTIEGO] ten pan deszczu w Monako to Jean-Pierre Beltoise

Tongue
Nie byłem pewny ale może kiedyś coś wymyśle aby było o nich na głównej stronie. I ucięło a pisałem obu gości.

***FORZA AYRTON SENNA***
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 21:52
Jaki kierowca i w jakim GP mial wypadek i zostal odwieziony do szpitala, jednak mimo to zostal sklasyfikowany na 3 miejscu?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości