Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi kierowcy w stawce Formuły 1
25-02-2011, 16:57
RE: Najlepsi kierowcy w stawce Formuły 1
(25-02-2011 06:34)Easy napisał(a):  
(24-02-2011 20:31)Kubicomanka napisał(a):  Oj tak,chociaż nie zawsze czyste walki,pamiętamy wszyscy Hungaroring i zachowanie Schumiego,który niemalże przycisnął na milimetry do ściany Rubensa,ale dzięki bogu nic się nie stało,a mogło...
To jest walka, a nie pitu-pitu z kobietą. Do tych dwóch mogę dodać jeszcze Vettela.
Walka,tyle,że to naprawdę było niebezpieczne i mogło się skończyć tragicznie,z walk fair przede wszystkim pamiętam z ostatnich lat,Fujii 2007 i Kubica vs Massa o pozycję,chyba 7 wtedy,a walczyli,tak jak gdyby od tego zależało kto będzie mistrzem i to było naprawdę ekscytujące i zarazem bezpieczne,z poprzedniego sezonu walka uznana najlepszą sezonu 2010,między Jensonem a Robertem w Walencji,zresztą górą był Robcio,jak zawsze:)Także nie mów mi takich rzeczy,bo Barrichello mógł wtedy zginąć,albo odnieść poważne obrażenia i nie trafiają do mnie teksty typu:"To jest walka, a nie pitu-pitu z kobietą":/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2011, 18:12
Nie faworyzuj Roberta, bo mnie zbiera na wymioty gdy słyszę czy czytam wazelinę o nim. I walka MSC & Rubens była jedną z wielu w tym stylu, obejrzyj kilka walk z Villeneuvem, Montoya czy Hakkinenem. Zacznij się interesować starszymi dziejami, będziemy mogli wtedy porozmawiać. Bo obecnie to kierowcy jeżdżą jak "cioty", osobiście walkę na milimetry czy na siłę bardzo lubię.

I Rubens mógł odpuścić, jeśli widział że Michael zajeżdża mu drogę. Winna była po stronie obydwóch, jednakże szowinizm niektórych mnie przeraża.
25-02-2011, 19:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2011 19:01 przez Kubicomanka.)
(25-02-2011 18:12)Easy napisał(a):  Nie faworyzuj Roberta, bo mnie zbiera na wymioty gdy słyszę czy czytam wazelinę o nim. I walka MSC & Rubens była jedną z wielu w tym stylu, obejrzyj kilka walk z Villeneuvem, Montoya czy Hakkinenem. Zacznij się interesować starszymi dziejami, będziemy mogli wtedy porozmawiać. Bo obecnie to kierowcy jeżdżą jak "cioty", osobiście walkę na milimetry czy na siłę bardzo lubię.

I Rubens mógł odpuścić, jeśli widział że Michael zajeżdża mu drogę. Winna była po stronie obydwóch, jednakże szowinizm niektórych mnie przeraża.

Masz jakiś dziwny stosunek do Roberta,a dla mnie i dla wielu innych fanów F1,to on jest najlepszym fighterem z nich wszystkich,jezdzi z głową,czego o Vettelu,Schumacherze powiedzieć nie można,tak samo wyprzedzanie jest jego mocną stroną,atakuje wtedy,kiedy jest to możliwe,w jego głowie,nie ma czegoś takiego,że albo wyprzedzę i zyskam pozycję,albo się rozbije,przez wielu ekspertów jest uważany za najlepiej wyprzedzającego,bo w F1,nie chodzi o to,żeby walczyć i kończyć wyścigi przed czasem,tylko walczyć skutecznie z korzyścią dla siebie i taka jest różnica i robi to przede wszystkim fair.W Wielkiej Brytanii w tamtym roku nie poszedł za Fernando i nie przeciął zakrętu,pojechał normalnie wyścigowym torem.Nie wiem,czemu masz taki do niego stosunek,być może dlatego,że kilku pseudoznwaców tematu się wypowiadało,że Kubica jezdzi jak....bez jaj,może się tego za dużo naczytałeś??:/
25-02-2011, 20:14
Mam jakie mam podejście, nie lubię go i tyle. Mam swoich faworytów, a Roberta mam w dalekim poszanowaniu. F1 oglądam zanim się on pojawił i odkąd pamiętam kibicuję Schumacherowi i Massie.
26-02-2011, 16:34
Jeśli chodzi o "fighter'ów" to musze tutaj podać Lewisa. Mimo, że nie darzę go sympatią, to podoba mi się jego nieustępliwość. Oczywiście wszystko to ma odbicie na zużyciu opon i częstych wypadkach, ale tacy kierowcy czynią F1 lepszą.

A trochę walki można obejrzeć w tym świetnym filmie:

Dla mnie numer jeden to manewr Rubinho na Schumacher's family. Wink

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
26-02-2011, 16:49
(26-02-2011 16:34)Giermol napisał(a):  Jeśli chodzi o "fighter'ów" to musze tutaj podać Lewisa. Mimo, że nie darzę go sympatią, to podoba mi się jego nieustępliwość. Oczywiście wszystko to ma odbicie na zużyciu opon i częstych wypadkach, ale tacy kierowcy czynią F1 lepszą.

Dla mnie numer jeden to manewr Rubinho na Schumacher's family. Wink
I właśnie tak twarda i bezpardonowa walka jest najlepsza, lubię jak kierowcy tak walczą, a nie bawią się w markowanie manewrów itp.

Luis może na początku F1 był nieprzyjemny dla stawki, jak i fanów. Obecnie można powiedzieć, że jego stosunek diametralnie się zmienił, ale na torze jest to nadal poczciwy Luis Smile.
26-02-2011, 17:34
Chyba mnie odrzucacie bluzgami: Tongue
Robert oczywiście, Vettel, Alonso

A poza trójką to "był" Hulkenberg Sad szkoda że go nie będzie na torze

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
27-02-2011, 01:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2011 01:39 przez luQas.)
Kubica, Hamilton, Alonso.

Kubica, wiadomo. Bezkompromisowy, szybki i prawie bezbłędny. Do tego spec od ustawień.

Hamilton, kiedyś myślałem, że on to tylko przeciętny kierowca, który jest w McLarenie ze względu na narodowość. Teraz uważam, że jest niemal jak Kubica, ale popełnia czasem niepotrzebne błędy, które eliminują go z wyścigu.

Alonso, szybki, waleczny, ale lubi kombinować, czym traci w mojej ocenie.
12-06-2011, 08:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2011 09:07 przez Olek89.)
Najlepsi wśród aktualnych:
Sebastian Vettel,Fernando Alonso,Michael Schumacher
Najlepsi w historii:
Juan Manuel Fangio,Alain Prost,Michael Schumacher

Jeśli chodzi o te filmiki o najlepszych akcjach w F1 to niepotrzebnie dali tą kolizję z Australii 2007 z udziałem tego nieutalentowanego kierowcy Wiliamsa

Robert Kubica Mistrz Świata Formuły 1 2012
19-08-2015, 17:58
Wg mnie najlepszy Alonso. Vettela też bardzo lubię, Hamiltona trochę mniej. Od lat kibicowałem Schumacherowi, teraz też mu kibicuję, oby powrócił do zdrowia...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości