Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drugie życie kierowców F1
25-02-2011, 18:53
Tongue Drugie życie kierowców F1
W nawiązaniu do postu o JAIME ALGUERSUARIM , dodanym ostatnio przez Giermola ,postanowiłem wrzucić na ruszt nowy wątek, a mianowicie "Drugie życie kierowców f1" . Jak wiadomo nasz Robert gra w pokera, kręgle , jeździ w rajdach , Alonso śmiga na rowerze, a Jarno robi winko Jamie jest dj em. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje na temat tych i innych kierowców to wrzućcie jakieś małe co nieco tutaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2011, 21:04
RE: Drugie życie kierowców F1
O Robercie mogę jeszcze dodać,że niezle się ukrywał wcześniej przed wszystkimi,większośc z nas myślała,że rozstał się z Edytą,a jak się okazało są w dalszym ciągu razem,ale można było tak pomyśleć,w końcu w padoku Edyta nigdy wcześniej się nie pojawiała,bynajmniej nie widzieliśmy tego,a z Roberta niezły ukrywacz trzeba przyznaćTongue
Fernando,tak lubi na rowerze jezdzić,nawet podobno trenuje u boku Contadora,gdzieś czytałam,więc czynnie spędza czas poza torami F1,podobnie jak Robert spędzał,oj co ja mówię spędzał,spędza i będzie spędzałSmile
25-02-2011, 22:57
Webber także miłuje jazdę swoim rowerem i o mało nie skończył przez niego kariery ulegając poważnemu wypadkowi.
26-02-2011, 00:20
Z tego co kiedyś czytałem to Pedro de la Rosa buduje i lata sobie modelami helikopterów.
Z kolei Nick bawi się w zbieranie obrazów.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-02-2011, 16:27
Jenson lubi czasem wystartować w triathlonie.
Lewis grywa w krykieta.
Felipe urządza dobroczynne wyścigi kartingowe w Brazylii.
Adrian jest świetnym pianistą.
Narain interesuje się karierą i życiorysem Jima Clarka.
Nawiązując do Jaimego, mało kto wie, że w sezonie 2009 poza F1 kontynuował starty w niższej kategorii, co jest niespotykane u kierowców Jedynki.
Należy też pamiętać o "drugich miłościach" barwnych ex-kierowców, jak J.P. Montoya i Kimi Raikkonen.
Aaa. I oczywiście pół obecnej stawki wraz z Berniem i Vijay'em zacina w pokera na jachcie lub w motorhome Force India.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
26-02-2011, 17:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2011 17:42 przez Sibul.)
O tym że Sutil jest niezłym pianistą to było w F1 Racing Smile Ciekawe rzeczy tam wypisują, których w necie ciężko znaleźć jak się o nich nie wie, chyba muszę głębiej w tej gazecie poszukać to jest o innych kierowcach, jak znajdę coś ciekawego to dodam

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
27-02-2011, 11:18
Owszem, F1 Racing to najlepsze źródło informacji o tego rodzaju sprawach.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
27-02-2011, 13:31
Znalazłem informację, że Pietrov zbiera talie kart z miejsc, które odwiedza na całym świecie.
PS. ten magazyn F1 racing jest moim zdaniem za drogi.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2011, 15:30
Jeśli chcecie dyskutować o prasie wyścigowej to zapraszam, tutaj - http://forum.f1zone.pl/watek-F1-prasa-o-...n=lastpost
27-02-2011, 19:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2011 19:57 przez kawior67.)
Podobna Jarno podarował butelkę ze swojej winnicy i czeka ona w Toruniu na mistrza świata F1 z Polski.
Jeśli coś pokręciłem,poprawcieSmile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości