Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferrari
14-02-2011, 18:53
Ferrari
Najstarszy, najbardziej doświadczony i utytułowany, a do tego legendarny zespół formuły jeden posiadający wspaniały samochód, ekipę i doświadczonych kierowców. Wymieniamy swoje zdania na temat tego co sądzimy o Ferrari.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2011, 20:33
RE: Ferrari
Może podyskutujemy o tegorocznym modelu? Po ostatnich testach można odnieść wrażenie, że bolid F150th jest bardzo dobrą konstrukcją, bolid wydaje się być konkurencyjny.

Zdjęcia przedstawiają wydech i dyfuzor:
[Obrazek: 0Xns9.jpg]
[Obrazek: tFhje.jpg]
[Obrazek: DBqfl.jpg]
[Obrazek: foto.php?file=11364]
14-02-2011, 20:54
Może i wydaje się, że jest konkurencyjny, ale ja nie byłbym tego taki pewny, moim zdaniem Ferrari na początku tego sezonu będzie na trzeciej pozycji w stawce.
15-02-2011, 11:05
(14-02-2011 20:54)FranekR30 napisał(a):  Może i wydaje się, że jest konkurencyjny, ale ja nie byłbym tego taki pewny, moim zdaniem Ferrari na początku tego sezonu będzie na trzeciej pozycji w stawce.

Takie jest zdanie według ciebie - i dobrze bo możesz nawet mieć rację, ale ja w tym roku trzymałbym Ferrari nawet przed RedBullem, a ewentualnie niewiele za. Bolid według mnie będzie konkurencyjny i sprawia takie wrażenie. Jeśli porozmawiać o głównym konkurentach (McL i RB) oni będą bardzo silni i na pewno mają te kilka nowinek, ale nie zawsze się sprawdzają. Wpływ na szybkość osiągów w Ferrari na pewno będą miały też opony Pirelli. Massie jedzie się z nimi świetnie, Alonso już gorzej i to czasem może trochę namieszać. Jednak sądzę że po niedługim czasie kierowcy już lepiej zapoznają się z oponami, tak więc kibicom Scuderii pozostaje trzymać kciuki aby zdobyli mistrzostwo wśród kierowców i mistrzostwo wśród konstruktorów.
15-02-2011, 11:36
(15-02-2011 11:05)ForzaFerrari napisał(a):  
(14-02-2011 20:54)FranekR30 napisał(a):  Może i wydaje się, że jest konkurencyjny, ale ja nie byłbym tego taki pewny, moim zdaniem Ferrari na początku tego sezonu będzie na trzeciej pozycji w stawce.

Takie jest zdanie według ciebie - i dobrze bo możesz nawet mieć rację, ale ja w tym roku trzymałbym Ferrari nawet przed RedBullem, a ewentualnie niewiele za. Bolid według mnie będzie konkurencyjny i sprawia takie wrażenie. Jeśli porozmawiać o głównym konkurentach (McL i RB) oni będą bardzo silni i na pewno mają te kilka nowinek, ale nie zawsze się sprawdzają. Wpływ na szybkość osiągów w Ferrari na pewno będą miały też opony Pirelli. Massie jedzie się z nimi świetnie, Alonso już gorzej i to czasem może trochę namieszać. Jednak sądzę że po niedługim czasie kierowcy już lepiej zapoznają się z oponami, tak więc kibicom Scuderii pozostaje trzymać kciuki aby zdobyli mistrzostwo wśród kierowców i mistrzostwo wśród konstruktorów.
I tak uważam, że Alonso będzie szybszy od Massy i nie mam nawet cienia wątpliwości Smile

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
15-02-2011, 11:42
(15-02-2011 11:36)golden_fenix napisał(a):  I tak uważam, że Alonso będzie szybszy od Massy i nie mam nawet cienia wątpliwości Smile

Tak, Alonso zdecydowanie jest szybszym kierowcą ale do opon też trzeba się przystosować Tongue
15-02-2011, 16:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2011 16:21 przez pok3.)
Oczywiście, że będzie szybszym kierowcą, bo zespół jest budowany w okół niego, główny sponsor
Ferrari kładzie nacisk na to i dba, by 'Ferdek' był numerem jeden.
15-02-2011, 17:45
Ferrari po swojej porażce w Abu Dhabi porządnie się przyłoży, z reszta już się przyłożyli i w tym sezonie nie odpuszczą,

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
15-02-2011, 19:38
Ferrari to legenda, zawsze są mocni (nawet kiedy... nie są). Ale niestety po odejściu Schumiego/Rossa/Paolo/Rorego/Jeana zauważam powrót do wczesnych lat 90. Władzę znowu mają Włosi, a wiemy, że ten naród do pracowitych nie należy. Słynne są do dziś opowieści Michaela, gdy ten był co najmniej "zdziwiony" postawą zespołu:
- W Benettonie jeśli trening zmiany opon zaczynał się o 9:00, ktoś był po mnie już za pięć dziewiąta. W Ferrari była to kolejna chwila na kawę.
Ten cytat mówi wszystko.

Mimo, iż uważam się za Tifosi, to jednak muszę przyznać, że aby Ferrari znów zaczęło odnosić seryjne sukcesy, potrzebna jest kolejna rewolucja. Owszem, może jakiś tytuł wpadnie, ale to nie będzie dynastia, jak za Schumiego.

A w tym roku widzę Ferrari na drugiej pozycji w obu klasyfikacjach, o ile Massa wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
15-02-2011, 19:46
Zobaczymy co przyniesie nowy sezon. Odnosząc się do postów powyżej - jestem pewien że znowu Fernando będzie szybszy od Felipe. A szkoda bo lubię obydwu kierowców i chciałbym aby szli "łeb w łeb" Smile
Co do nowej konstrukcji - no cóż, pożyjemy, zobaczymy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości