Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferrari
15-02-2011, 22:30
RE: Ferrari
w 2008 Massa był o włos od tytułu... Zdecydowanie należy mu się Smile Fernando już ma dwa to styknie

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2011, 23:13
Tylko pamiętajcie, że za Alonso stają wielkie pieniądze i Ferrari raczej nie pozwoli Felipe poszaleć...

"Nie jestem tu po to by mnie lubiano, jestem po to by zwyciężać"
17-02-2011, 18:41
(15-02-2011 23:13)golden_fenix napisał(a):  Tylko pamiętajcie, że za Alonso stają wielkie pieniądze i Ferrari raczej nie pozwoli Felipe poszaleć...

Jednak muszą mu na to pozwolić. Traktowanie w tym roku miało zacząć się niezależnie od tego co było, tylko od "pustej kartki" na koncie każdego z kierowców. A Massa jeśli niesprawiedliwe traktowanie zauważy pewnie z końcem sezonu opuści czerwonych.
17-02-2011, 19:41
Opuścić Ferrari dobrowolnie to już trzeba być naprawdę nasyconym Formułą Smile Tak jak Raikkonen, krótko był F1

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
17-02-2011, 20:42
(17-02-2011 19:41)Sibul napisał(a):  Opuścić Ferrari dobrowolnie to już trzeba być naprawdę nasyconym Formułą Smile Tak jak Raikkonen, krótko był F1

Najwyraźniej Massa już jest. Faktycznie trudno uwierzyć w to, że ktoś sam opuściłby tak świetny zespół jak Ferrari,ale pamiętam jak nie raz w wywiadach wspominał, że jego celem jest mistrzostwo świata. Jeśli ma dobry bolid,ale nie pozwolą mu wygrać bo chcą za zwycięzcę kogoś innego to wyraźnie mówił że wolałby się znaleźć w słabszym zespole gdzie przynajmniej pozwolą mu na zwycięstwa. Na przykład weźcie sobie GP Niemiec. Cieszyłem się ze zwycięstwa Alonso,ale żal mi było Massy. Zrobił to co najlepsze dla zespołu mimo że wygraną miał już w kieszeni i mogli w końcu w niego uwierzyć.
20-02-2011, 09:56
Zoom na dyfuzor : http://farm6.static.flickr.com/5052/5456...3b61_o.jpg
20-02-2011, 23:54
Ja myślę, że ani Massa nie zrezygnuje z Ferrari ani Ferrari z Felippe. Przynajmniej mówiąc o tym i następnym sezonie.No chyba, że Massa miałbym katastrofalny sezon, w co wątpie.
Gdy wrócił po urazie, to w tamtym sezonie był moim zdaniem tak jakby w cieniu, ale liczę na jego dobre występy w tym sezonie, przecież to powinien być mistrz świata. Szkoda, że nie miał szczęścia w 2008r.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2011, 14:22
(20-02-2011 23:54)maatik5 napisał(a):  Szkoda, że nie miał szczęścia w 2008r.

Tak, zdecydowanie powinien sięgnąć w 2008 po tytuł. Miałby większą pewność siebie a wtedy przegrał przez taką durnotę...
21-02-2011, 15:04
O ile dobrze pamiętam to był taki wyścig w 2008r. gdzie Felippe był 1, i na 3 okrążenia do końca silnik mu się popsuł i z 10pkt, zrobiło się zero. To on powinien być Mistrzem świata.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2011, 16:38
Tak, ale najbardziej dołujące jest to z jaką ilością punktów przegrał MŚ...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości