Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki o Robercie
04-03-2011, 14:16
RE: Ciekawostki o Robercie
(02-03-2011 18:46)Kamil-F1 napisał(a):  Dzisiaj oglądałem onboardy Roberta z rajdów i się zdziwiłem, bo wymsknęło mu się słowo na ''k...'' Big Grin

No i czemu Ty się dziwisz? Robert to prawdziwy Polak. Używa mowy swoich ojców, dziadów i pradziadów.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2011, 15:05
(02-03-2011 18:46)Kamil-F1 napisał(a):  Dzisiaj oglądałem onboardy Roberta z rajdów i się zdziwiłem, bo wymsknęło mu się słowo na ''k...'' Big Grin

Prawdziwy Polak! Tongue
07-03-2011, 16:48
Możemy być z niego dumni ! Big Grin
07-03-2011, 16:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2011 16:55 przez ForzaFerrari.)
A ja w tych bezsensownych i obraźliwych przekleństwach nie widzę nic interesującego ani czegoś z czego moglibyście (tak, bo jestem Włochem) być dumni. Polskiej logiki oprócz Was to nikt inny nie zrozumie....
07-03-2011, 17:00
(07-03-2011 16:54)ForzaFerrari napisał(a):  A ja w tych bezsensownych i obraźliwych przekleństwach nie widzę nic interesującego ani czegoś z czego moglibyście (tak, bo jestem Włochem) być dumni. Polskiej logiki oprócz Was to nikt inny nie zrozumie....

No, coś w tym jest. Ale jak się niema innych powodów do dumy - to co zrobić ?
07-03-2011, 17:54
Jeżeli odnosicie się do mojego postu to dla wyjaśnienia: nie pisałem tego poważnie (myślałem że ta "buźka" --> Big Grin to sugeruje) Wink
07-03-2011, 18:01
(07-03-2011 16:54)ForzaFerrari napisał(a):  A ja w tych bezsensownych i obraźliwych przekleństwach nie widzę nic interesującego ani czegoś z czego moglibyście (tak, bo jestem Włochem) być dumni. Polskiej logiki oprócz Was to nikt inny nie zrozumie....

Stary, nie przesadzaj. Jesteśmy na forum, a nie na stypie po czyjejś babci. Chyba nie chcemy tu grobowej i sztywnej atmosfery...

SIR RICHARD BRANSON Cool
07-03-2011, 18:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2011 18:04 przez ForzaFerrari.)
Może zbyt surowo odebraliście mój post, który pisany z mojej perspektywy był trochę ironicznie, ale żartobliwe docenianie Roberta za przekleństwa nic mega śmiesznym nie było.
07-03-2011, 18:50
Tak przy okazji, dzięki za tłumaczenie z włoskiego ForzaFerrari. Smile

Chodziło o to (moim zdaniem), że Kubica też człowiek i chyba jak większość ludzi przeklina, a z tą dumą to taki żart, z którego trzeba się śmiać i nie brać go dosłownie, na poważnie. Wink
07-03-2011, 19:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2011 19:33 przez Giermol.)
(07-03-2011 18:04)ForzaFerrari napisał(a):  Może zbyt surowo odebraliście mój post, który pisany z mojej perspektywy był trochę ironicznie, ale żartobliwe docenianie Roberta za przekleństwa nic mega śmiesznym nie było.

Ja go za to nie doceniałem czy też nie byłem z tego dumny. Tongue
Ale po prostu niektóre rzeczy trzeba zrozumieć - Niemcy mają "brzuszki" i Oktoberfest, Włosi makaron i pizzę, a Polacy... bigos i inne tam. No cóż, z tego jesteśmy znani, nie zmienimy tego.

PS. Mam nadzieję, że nie odebrałeś tego jako atak na Ciebie z mojej strony. Big Grin

SIR RICHARD BRANSON Cool
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości