Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bolid STR & RBR
26-02-2011, 16:36
Bolid STR & RBR
Mnie bardzo porusza ogólne dobre mniemanie o Toro Rosso. Już nie raz słyszałem o nich dobre opinie. Czy sądzicie, że mogą być czarnym koniem sezonu?

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2011, 17:28
RE: Testy przedsezonowe 2011
Toro Rosso ma prawie, że identyczny bolid jak Red Bull, a nie dorównuje mu w_ogóle, te zespoły między sobą współpracują i dostarczają części, a ogólnie to Toro Rosso ma fajniejszy bolid niż RBR.

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
26-02-2011, 17:32
Poprawiłem błędy w twoim poście, STR jest siostrzaną ekipą RBR, jednakże pewnie przez stosowanie silników Ferrari są gorsi od RBR. Praktycznie konstrukcyjnie nie różnią się niczym, poza tym różnią się zewnętrznie kilkoma szczegółami i później wprowadzają wszelkie nowości.
28-02-2011, 07:31
(26-02-2011 17:32)Easy napisał(a):  Poprawiłem błędy w twoim poście, STR jest siostrzaną ekipą RBR, jednakże pewnie przez stosowanie silników Ferrari są gorsi od RBR. Praktycznie konstrukcyjnie nie różnią się niczym, poza tym różnią się zewnętrznie kilkoma szczegółami i później wprowadzają wszelkie nowości.

I tu się BARDZO mylisz inny silnik to inna skrzynia biegów inne rozmieszczenie środka ciężkości inne mocowanie silnika inny wydech i w ogóle od 2010 STR ma własne biuro projektowe i sami wykonują swój bolid.
(26-02-2011 16:32)korzeniow napisał(a):  Pomijając już fakt, że Michael jest obecny na testach, że ma bezpośredni dostęp do telemetrii oraz że jest fachowcem.... tylko dlaczego Twoim zdaniem McLaren jest na trzecim?? Huh

Ok, może się źle wyraziłem chodzi o moje odczucia a tak na marginesie do byłbym w siódmym niebie gdyby Williams z Barrichello walczył o zwycięstwa.
28-02-2011, 09:38
Barichello zasługuje na tytuł, w 2009 ciutke zabrakło tylko do mistrza,

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
28-02-2011, 16:50
(28-02-2011 07:31)prunus napisał(a):  I tu się BARDZO mylisz inny silnik to inna skrzynia biegów inne rozmieszczenie środka ciężkości inne mocowanie silnika inny wydech i w ogóle od 2010 STR ma własne biuro projektowe i sami wykonują swój bolid.
To biuro to jeden wielki pic, musieli to wprowadzić ponieważ z końcem 2009 roku zakazano klienckich bolidów, a tak właśnie czynił Red Bull i dostarczał STR bolidy (gotowe do montażu podzespołów współpracujących z silnikiem Ferrari0. O rzeczach, które są musowo inne w bolidach nie pisałem, chyba każdy wie, że dane niektóre podzespoły nie mogą być takie same.
28-02-2011, 19:13
(28-02-2011 16:50)Easy napisał(a):  To biuro to jeden wielki pic, musieli to wprowadzić ponieważ z końcem 2009 roku zakazano klienckich bolidów, a tak właśnie czynił Red Bull i dostarczał STR bolidy (gotowe do montażu podzespołów współpracujących z silnikiem Ferrari0. O rzeczach, które są musowo inne w bolidach nie pisałem, chyba każdy wie, że dane niektóre podzespoły nie mogą być takie same.

To dlaczego w 2008 to STR wygrało wyścig a nie RBR?
28-02-2011, 20:18
Strzelić sobie tylko w łeb, może mieli lepszego kierowcę i w porównaniu z resztą stawki byli nastawieni od początku na deszczowy wyścig.
28-02-2011, 20:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2011 21:19 przez grzeczny.)
no nie wiem @Easy, czy to jest pic.
Konkretne zapisy - musi być konkretne wykonanie. Jak byłby to pic, mielibyśmy nie jeden komunikat o złamaniu przepisów określajacych rozdzielenie "tej" struktury. Można oczywiście przyjąć, że przed momentem wejścia tego zapisu określono Co i Jak, ale obecnie nie jest to już takie oczywiste. Z drugiej strony źródło finansowania pewnie może wydawać jakieś uwagi co do funkcjonowania.
Ale czy tako jest faktycznie?
Obroty potentata: http://moto.pb.pl/2374301,94452,miliarde...-najwiecej
28-02-2011, 21:01
(28-02-2011 20:18)Easy napisał(a):  Strzelić sobie tylko w łeb, może mieli lepszego kierowcę i w porównaniu z resztą stawki byli nastawieni od początku na deszczowy wyścig.

nie, mieli po prostu lepszy samochód, inny od RBR
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości